Dealer Ford Big Autohandel Olsztyn

 

Zaprojektowany z myślą o wydajności. Idealny na każdą trasę. Niezwykle wszechstronny.

Ford Ranger w wyjątkowy sposób łączy to, co sprawdzone i praktyczne, z nowoczesną technologią i stylistyką.

Tutaj wytrzymałość i świetne osiągi idą w parze z niskim zużyciem paliwa oraz śmiałą linią nadwozia.


Ford Ranger bez problemu przewiezie ładunek o masie do 1403 kg*, poradzi sobie z holowaniem przyczepy o maksymalnym obciążeniu 3500 kg** oraz pokona wodne przeszkody o głębokości do 800 mm.

Możesz na nim polegać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach oraz podczas najcięższych zadań. Jednocześnie Ford Ranger to gwarancja wyjątkowych właściwości jezdnych, które dają wiele przyjemności.

Dzięki tysiącom godzin pracy inżynierów Forda udało się stworzyć samochód, w którym granica między pracą a przyjemnością z jazdy zaciera się. Dokonaliśmy tego, udoskonalając silnik i wyposażając go w system Auto-Stop-Start, dodając skrzynię biegów z nowymi przełożeniami oraz elektryczny układ wspomagania kierownicy (EPAS). Dzięki tym rozwiązaniom obniżyliśmy również zużycie paliwa do zaledwie 6,5 l/100 km oraz ograniczyliśmy emisję CO2 do 171 g/km.

Ford Ranger z łatwością porusza się w terenie, w którym nie radzą sobie samochody z niższym zawieszeniem. Dzięki możliwości brodzenia do głębokości 800 mm* poradzi sobie w podtopionym terenie.

 

Stylowy i wszechstronny. Idealny na każdą trasę.
Niezwykle wytrzymały.

Nadwozie Forda Ranger to praktyczne połączenie wytrzymałej konstrukcji
i funkcjonalności, czego efektem jest ponadprzeciętna użyteczność
i znakomity wygląd.

Ford SYNC 3 to nasza jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybsza i prostsza w obsłudze, wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych oraz jeszcze więcej funkcji. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy posiada obecnie znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. SYNC 3 obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto, umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Słupki, kosze na śmieci czy murki nie są już problemem – na 8” wyświetlaczu* umieszczonym w centralnej części deski rozdzielczej kamera cofania pokaże wszystko to, co znajduje się z tyłu samochodu. System wyświetla także wirtualne linie, które pomagają parkować nawet w bardzo ciasnych miejscach. 
 

 Cennik Nowego Forda Ranger