Dealer Ford Big Autohandel Olsztyn

 

W sobotę 5 października w pięknej okolicy w gospodarstwie Janczary odbył się piknik motoryzacyjny pt. Dzień Leśnej Motoryzacji.
Grupa olsztyńskich dealerów motoryzacyjnych zorganizowała jazdy testowe w terenie oraz prezentacje swoich modeli.
Obecni byli Subaru, Kia oraz Ford ze swoimi samochodami, a także Yamaha i KTM prezentujący quady i motocykle.
Nasza firma pokazała Nowego Forda Kugę oraz Forda Rangera.
Każdy kierowca mógł spróbować swoich sił za kierownicą wybranego pojazdu.
Wielu przekonało się, że jazda w terenie wymaga najwyższej koncentracji oraz umiejętności wykorzystania możliwości samochodu.
Auta ze stałym napędem 4X4 takie jak Subaru Forester czy Ford Ranger płynnie pokonywały górki i podjazdy. Z kolei jazda modelami takimi jak Kia Sportage i Ford Kuga, które mają napęd elektronicznie dołączany wymagała trochę większych umiejętności od kierowcy.
Licznie przybyli goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. przejażdżek bryczką, ogniska, grila, dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci, muzyki na żywo, strzelnicy oraz licznych konkursów dla dzieci z nagrodami.
Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem a do jazd testowych naszymi samochodami ustawiały się kolejki.
Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni co pozwala mieć nadzieję, że Dzień Leśnej Motoryzacji stanie się imprezą cykliczną.

Z chęcią poznamy Wasze opinie oraz zachęcamy do przysyłania zdjęć z imprezy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wybrane zdjęcia umieścimy na naszej facebookowej stronie.

Zapraszamy też do komentowania imprezy na naszym facebooku pod adresem www.facebook.com/bigautohandel