Dealer Ford Big Autohandel Olsztyn

O serwisie

 

Jako serwis Forda, jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w sobotę od 9.00 do 14.00. 

Wystarczy jeden telefon, a kompleksowo zajmiemy się samochodem każdego klienta. Nasi klienci są tak zadowoleni z obsługi, że 90% z nich na stałe korzysta z naszych usług. 

Naszą dumą jest wzorowo prowadzona Recepcja Diagnostyczna. Tutaj stan techniczny samochodu bezpłatnie sprawdzą, wspólnie z klientem, nasi Doradcy Serwisowi.

Po oględzinach klient jest informowany o zakresie, cenie i terminie wykonania ewentualnej naprawy. Nie zaskakujemy klientów! Tu każdy właściciel auta, jeszcze zanim podejmie decyzję o wykonaniu naprawy, otrzymuje raport o stanie technicznym samochodu wraz z kosztorysem. W naszej firmie udzielenie pełnej informacji klientowi to standard. W naszym serwisie pracują wysoko wykwalifikowani mechanicy z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy przeszli profesjonalne szkolenia w ośrodkach szkoleniowych Forda w Polsce . 

W roku 2004 zdobyliśmy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Forda Puchar dla Najlepszego Mechanika Roku w Polsce. Jest nim nasz Mistrz warsztatu nadzorujący wszystkie naprawy.

 

Nasze osiągnięcia:

Auto Serwis 2004, w konkursie miesięcznika Auto Moto Serwis oraz Polskiej Izby Motoryzacji.

Puchar dla Najlepszego Mechanika Roku w Polsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Forda w 2004 roku - jest nim aktualny mistrz naszego serwisu - Tomasz Cholipski.

The Chairman's Award 2006r - za osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu zadowolenia klienta. Nagroda Ford of Europe.

Pierwsze miejsce w Olimpiadzie Forda w konkursie "Doradca Serwisowy Roku 2007".

W 2009 roku nasi lakiernicy zajęli cztery pierwsze miejsca w konkursie Forda na Najlepszego Lakiernika AZNN. 

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach   8.00 - 18.00
w soboty w godzinach  9.00 - 14.00.
Tel: 89 650 65 70
Fax: 89 521 37 78

 

 

 
 
 
A&G Automotive należy do prestiżowego grona Autoryzowanych Stacji Obsługi marki Ford w Polsce, które w obecnym roku mogą posługiwać się specjalnym logo Ford ExtraService. 
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę Ford ExtraService