Dealer Ford Big Autohandel Olsztyn

Ford Assistance 12


Usługa FordAssistance 12 jest dostępna 24 godziny na dobę, przez cały rok. 

 Wystarczy wykonać tylko jeden telefon z dowolnego miejsca w Europie. 

 Tel.: +48 22 522 27 27 

Fax.: +48 61 831 98 50

 

Aby uzyskać pomoc, musisz zgłosić zaistniałe zdarzenie telefonicznie lub faksem.
Przy zgłoszeniu zdarzenia podaj następujące dane:
  • imię i nazwisko kierowcy i pasażerów
  • numer rejestracyjny, markę i numer nadwozia pojazdu,
  • dokładne miejsce zdarzenia i numer telefonu kontaktowego
  • krótki opis zdarzenia i rodzaj wymaganej pomocy
  • datę ostatniego przeglądu i przebieg pojazdu

 


Program Ford Assistance 12, jest przeznaczony dla klientów posiadających pojazdy marki Ford po okresie gwarancyjnym, którzy regularnie korzystają z przeglądów serwisowych w Autoryzowanych Serwisach Forda.

Program obejmuje świadczenia przez 12 miesięcy lub do najbliższego przeglądu serwisowego w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Klient musi zgłosić się nie później niż 1 miesiąc po wykonanym przeglądzie w celu zainicjowania Programu.

Pojazd zakwalifikowany do Programu musi być sprawny technicznie, a dalsze jego użytkowanie nie może zagrażać innym uczestnikom ruchu drogowego.

Obsługa Programu Ford Assistance 12 prowadzona jest przez wyspecjalizowanych pracowników Operatora FordPomoc, mającego wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi świadczeń assistance. Operator FordAssistance 12 działa na zlecenie Ford Polska.


Regularny serwis

Regularny serwis pojazdu wykonują mechanicy przeszkoleni przez firmę Ford − dysponującą doświadczeniem i pełną wiedzą specjalistyczną. Obsługa serwisu korzysta z najnowszych technologii napraw oraz oryginalnych części, spełniających surowe normy jakości firmy Ford.
Serwis Forda to najprostszy sposób, aby Twoje auto było w nieustająco doskonałej kondycji. A także najlepszy sposób, aby zachować jego wartość odsprzedaży na jak najwyższym poziomie.

Ford Assistance 12

Po każdym przeglądzie serwisowym samochodu marki Ford wykonanym przez Autoryzowany Serwis Forda będziesz miał prawo do bezpłatnej pomocy drogowej na terenie całej Europy przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Wystarczy, że w ciągu miesiąca od daty przeglądu dopełnisz formalności zgłoszeniowych u dealera, który ten przegląd wykonał.

Oferta obejmuje:

  • Pomoc i naprawy w drodze
  • Holowanie do najbliższego dealera Forda
  • Zapewnienie kontynuacji podróży
    (samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu)


 Więcej informacji na temat FordAssistance 12 odnajdą Państwo tu.