Dealer Ford Big Autohandel Olsztyn

 

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi Ford oferujemy szczególną pewność jakości usług, nowoczesności technologii i sprzętu wykorzystywanego do napraw i serwisowania pojazdów, oraz kompetencji i profesjonalizmu osób obsługujących auta naszych klientów.

W tak dużej i mocno rozbudowanej firmie terminy usług dogodne dla klientów nie nastręczają żadnych kłopotów. Wystarczy tylko zadzwonić. Do dyspozycji klientów jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w sobotę od 9.00 do 14.00. 

Wystarczy jeden telefon, a kompleksowo zajmiemy się samochodem każdego klienta.

Nasi klienci są tak zadowoleni z obsługi, że 90% z nich na stałe korzysta z naszych usług. 

Naszą dumą jest wzorowo prowadzona Recepcja Diagnostyczna. Tutaj stan techniczny samochodu bezpłatnie sprawdzą, wspólnie z klientem, nasi Doradcy Serwisowi.

Po oględzinach klient jest informowany o zakresie, cenie i terminie wykonania ewentualnej naprawy. Nie zaskakujemy klientów! Tu każdy właściciel auta, jeszcze zanim podejmie decyzję o wykonaniu naprawy, otrzymuje raport o stanie technicznym samochodu wraz z kosztorysem. W naszej firmie udzielenie pełnej informacji klientowi to standard. W naszym serwisie pracują wysoko wykwalifikowani mechanicy z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy przeszli profesjonalne szkolenia w ośrodkach szkoleniowych Forda w Polsce.

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi Ford gwarantujemy, że do wszystkich napraw używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych Ford i Motorcraft.

Serdecznie zapraszamy!